Kalender 1 september tot 3 november 2019

 

zondag 1 september 2019
 
maandag 2 september 2019
Instapdatum 2,5-jarigen 
dinsdag 3 september 2019
19.00 : Infoavond lagere school 
16.30-18.30 : Academie Muziek en Woord
woensdag 4 september 2019
 
donderdag 5 september 2019
19.00 : Infoavond kleuterschool Lovenjoel
19.30 : Infoavond kleuterschool Opvelp
vrijdag 6 september 2019
15.15-16.45 : Typecursus 
15.30-16.30 : Academie Muziek en Woord
zaterdag 7 september 2019
 
zondag 8 september 2019
 
maandag 9 september 2019
19.00 : Infoavond kleuterschool hoofdschool
19.30 : Infoavond kleuterschool Bierbeek-centrum 
dinsdag 10 september 2019
8.45-16.45 : Speelbos L3A 
16.30-18.30 : Academie Muziek en Woord
woensdag 11 september 2019
 
donderdag 12 september 2019
8.45-16.45 : Speelbos L3B 
10.40/11.00-11.10/11.30 : Bib L2
vrijdag 13 september 2019
15.15-16.45 : Typecursus  
15.30-16.30 : Academie Muziek en Woord
zaterdag 14 september 2019
 
zondag 15 september 2019
 
maandag 16 september 2019
dinsdag 17 september 2019
8.45-14.30 : Ninglispo Aywaille
9.30-11.30 : Boomgaard KL
16.30-18.30 : Academie Muziek en Woord
Overnachten op school  L6
woensdag 18 september 2019
“Breng je sportclub naar school”-dag
donderdag 19 september 2019
10.00-11.30 : Fruitboer KO
vrijdag 20 september 2019
Autoluwe schooldag
15.15-16.45 : Typecursus  
15.30-16.30 : Academie Muziek en Woord
zaterdag 21 september 2019
 
zondag 22 september 2019
 
maandag 23 september 2019
8.45 : Begin boerderijklassen L4 
dinsdag 24 september 2019
Scholenveldloop lagere school
9.30 : De Borre L6A
16.30-18.30 : Academie Muziek en Woord
woensdag 25 september 2019
donderdag 26 september 2019
9.15-10.25 : Bib L3A
9.30 : De Borre L6B
14.00 : Einde boerderijklassen L4
vrijdag 27 september 2019
Facultatieve vrije dag
15.30-16.30 : Academie Muziek en Woord
zaterdag 28 september 2019
 
zondag 29 september 2019
 
maandag 30 september 2019
dinsdag 1 oktober 2019
9.00/9.30-11.00/11.30 : Mollendaalbos KH/KC  
10.25-11.35 : Bib L3B
16.30-18.30 : Academie Muziek en Woord
woensdag 2 oktober 2019
donderdag 3 oktober 2019
7.00-16.15 : Anderlecht L5
vrijdag 4 oktober 2019
15.15-16.45 : Typecursus  
15.30-16.30 : Academie Muziek en Woord
zaterdag 5 oktober 2019
zondag 6 oktober 2019
 
maandag 7 oktober 2019
13.00 : De Borre L4A
dinsdag 8 oktober 2019
8.45/9.35-10.45/11.30 : Verkeerspark Kessel-Lo L2
12.00/12.15-15.30 : Museum voor natuurwetenschappen Brussel KL3/KO3
12.30/13.30-14.30/15.30 : Verkeerspark Kessel-Lo L4
13.00-15.00 : Ecohuis Kessel-Lo L1A
16.30-18.30 : Academie Muziek en Woord
woensdag 9 oktober 2019
 
donderdag 10 oktober 2019
Schoolfotograaf 
vrijdag 11 oktober 2019
15.15-16.45 : Typecursus  
9u30 : De Borre L4B
15.30-16.30 : Academie Muziek en Woord
zaterdag 12 oktober 2019
 
zondag 13 oktober 2019
 
maandag 14 oktober 2019
9.30 : De Borre L3B  
13.00 : De Borre L3A 
dinsdag 15 oktober 2019
10.40/11.00-11.10/11.30 : Bib L2
13.00 : De Borre L4C
16.30-18.30 : Academie Muziek en Woord
woensdag 16 oktober 2019
Pedagogische studiedag (vrijaf)
donderdag 17 oktober 2019
12.00-14.45 : Citadel Diest L2 
vrijdag 18 oktober 2019
15.15-16.45 : Typecursus  
15.30-16.30 : Academie Muziek en Woord
zaterdag 19 oktober 2019
 
zondag 20 oktober 2019
 
maandag 21 oktober 2019
11.00-12.20 : Bos Meldert  KO
dinsdag 22 oktober 2019
16.30-18.30 : Academie Muziek en Woord
Oudercontact lagere school 
woensdag 23 oktober 2019
12.00-14.00 : Openklasdag kleuterscholen 
donderdag 24 oktober 2019
Oudercontact lagere school  
vrijdag 25 oktober 2019
10.15 : De Borre KO1/2
13.00 : De Borre KL1/2 KH1/2
15.15-16.45 : Typecursus  
15.30-16.30 : Academie Muziek en Woord
zaterdag 26 oktober 2019
 
zondag 27 oktober 2019
 
maandag 28 oktober 2019
Herfstvakantie
dinsdag 29 oktober 2019
 
woensdag 30 oktober 2019
 
donderdag 31 oktober 2019
 
vrijdag 1 november 2019
 
zaterdag 2 november 2019
 
zondag 3 november 2019